1 procent podatku dla Hufca ZHP Ziemi Cieszyńskiej

1 procent Twojego podatku
dla Hufca Ziemi Cieszyńskiej ZHP

opis

W dniu 1 stycznia 2004 r. weszła w życie ustawa z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz znowelizowaną ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych każdy podatnik (osoba fizyczna) ma możliwość przekazania 1% swojego podatku należnego za poprzedni rok podatkowy, zamiast budżetowi państwa, organizacji pożytku publicznego.

Harcerstwo nas kręci - dlaczego warto?

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego akcję 1 procent dla Hufca Ziemi Cieszyńskiej. Więcej znajdziesz w dziale filmy.

Więcej informacji o hufcu

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj. Dlaczego warto przekazać 1%? W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Jak przekazać 1%

Przygotowaliśmy mały poradnik wyjaśniający jak można przekazać część swojego podatku na Hufiec.

Nasze dane

ZHP Chorągiew Śląska
KRS 0000273051

Aby pieniądze dotarły do Hufca w rubryce Informacje uzupełniające należy wpisać Hufiec Ziemi Cieszyńskiej.