Obóz i kolonia w Siamoszycach

Zapisy obóz i kolonię zuchową Hufca Ziemi Cieszyńskiej 2021 zakończone.

Mamy nadzieję, że w tym roku, mimo wciąż trwającej pandemii, akcja letnia dojdzie do skutku, a Państwa dzieci będą mogły przeżyć z nami niesamowitą przygodę.

Miejsce i program

Obóz i kolonia odbędą się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym “Amonit” w Siamoszycach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jest to baza Hufca ZHP Myszków.

W tym roku obóz częściowo jest zgrupowaniem drużyn działających na co dzień w Hufcu Ziemi Cieszyńskiej ZHP. Jednostki będą realizować swój własny program, dostosowany do poziomu wiedzy i umiejętności oraz do zainteresowań członków naszego hufca. W ten sposób, zgodnie z metodyką, podsumują roczną pracę. Zuchy, w miarę możliwości, będą realizowały program wspólnie i zostaną podzielone na szóstki.

W programie obozu znajdą się typowe harcerskie formy pracy, czyli gry terenowe, gry na orientację, zdobywanie sprawności, obozowa majsterka, zajęcia sportowe, śpiewanki przy gitarze, ogniska, festiwal piosenki. Ośrodek, w którym będzie odbywał się obóz i kolonia znajduje się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W programie nie zabraknie zatem ciekawych form programowych takich jak spływ kajakowy, wspinaczka na skałkach czy korzystanie z kąpieliska. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych ratowników i instruktorów. Odbędą się także ciekawe wycieczki krajoznawcze.

Wszystkie informacje na temat obozu i kolonii znajdują się w WARUNKACH UCZESTNICTWA. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z treścią dokumentu.

Koszt obozu i kolonii

1. dla zuchów (członków Związku Harcerstwa Polskiego): 1300 PLN
  2. dla harcerzy (członków Związku Harcerstwa Polskiego): 1250 PLN

Możliwy udział osób niezrzeszonych po indywidualnym kontakcie mailowym lub telefonicznym.
Istnieje możliwość wykorzystania bonu turystycznego!

W związku z tym, że ośrodek, w którym odbędzie się akcja letnia, znajduje się stosunkowo niedaleko powiatu cieszyńskiego, dopuszczamy możliwość zorganizowania transportu dzieci na własną rękę. Dlatego koszt ogólny obozu i kolonii NIE zawiera kosztów transportu. Transport wspólny będzie jednak zorganizowany i istnieje możliwość wyboru takiej opcji w formularzu zgłoszeniowym. Koszt dodatkowy podany zostanie po zamknięciu listy uczestników.

Zgłoszenia

Zakończyliśmy już zgłoszenia z powodu wyczerpania się miejsc.

Zgłoszenia na listę rezerwową.

UWAGA! Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca, samo wypełnienie ankiety nie oznacza rezerwacji.

W razie pytan prosimy o kontakt z kierowniczką obozu - phm. Alicją Łagodzinską.
Nr tel.: 506 893 988 (w tygodniu po godzinie 16:00).
Email: alicja.lagodzinska@zhp.net.pl.

* Obóz i kolonia odbędą się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego.