facebook
Aktualności KSI
Listopadowe phm otwarte!
11.11.2015 Monika Kurek
Właśnie dziś, podczas spotkania z Komisją Stopni Instruktorskich, dh Jakub Postrzednik otworzył sobie ścieżkę do następnego poziomu rozwoju instruktorskiego - otworzył próbę podharcmistrzowską!

Drogomyśl pod znakiem KSI
20.06.2015 Monika Kurek
Ta czerwcowo-zlotowa sobota upłynęła nam w Drogomyślu pod znakiem Komisji Stopni Instruktorskich. Podczas Zlotu HZC postanowiły spotkać się z nami:
dh Alicja Stalmach, której właśnie dziś udało się zamknąć próbę podharcmistrzowską

Otwierają i zamykają, czyli spotkanie KSI
20.05.2015 Monika Kurek
W ubiegłą niedzielę odbyło się kolejne spotkanie Komisji Stopni Instruktorskich, podczas którego troje członków naszego hufca znalazło się na swoim starcie - realizacji próby instruktorskiej lub rozpoczęcia już w pełni instruktorskiej ścieżki.

Druhny drużynowe - przyszłe przewodniczki!
26.02.2015 Marta Wojtaszek
  

Ostatnie spotkanie Komisji Stopni Instruktorskich upłynęło pod znakiem granatowej lilijki. Właśnie 20 lutego trzy druhny postanowiły rozpocząć swoją instruk...
spotkanie KSI
31.01.2015 Monika Kurek
W piątek 20 lutego o godzinie 16.00 w Domu Harcerza odbędzie się spotkanie Komisji Stopni Instruktorskich. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, przypominamy, że wszelkie materiały związane z realizowanymi próbami należy przesłać na 7 dni przed spotkaniem na maila KSI.

Niniejszą informację szczególnie kierujemy do osób, które mają zaległości względem KSI w związku z realizowanymi próbami.
Nowy podharcmistrz!
20.10.2014 Monika Kurek
W sobotę, 18 października 2014, z Komisją Stopni Instruktorskich spotkał się szef Zespołu Promocji i Informacji druh pwd. Maciej Antkiewicz. Podczas spotkania podsumowano realizowaną próbę na stopień i Komisja podjęła decyzję o przyznaniu druhowi Maciejowi stopnia podharcmistrza. Serdecznie gratulujemy i życzymy licznych sukcesów w instruktorskiej służbie!Próba podharcmistrzowska druhny Justyny
06.09.2014 Monika Kurek

Nowy rok harcerski aktywnie rozpoczęła druhna pwd. Justyna Krzysiek otwierając próbę na stopień podharcmistrzyni. Druhna Justyna, której korzenie sięgają 7 DH "Bracia Kamyka" z Chybia, aktualnie jest członkinią Zespołu Promocji i Informacji i z pracą w tym zespole wiąże najważniejsze dla niej zadania w próbie. W najbliższym czasie będzie komendantką Harcerskiego Startu. Życzymy powodzenia w realizacji próby!

...
Pierwsza próba przewodnikowska
06.09.2014 Monika Kurek
6 września pierwszą w nowym roku harcerskim próbę na stopień przewodniczki otworzyła druhna Daria Gil. Daria wywodzi się z 13 DH "Orlęta" ze Skoczowa. W Skoczowie będzie współtworzyła szczep drużyn, w którym będzie pełniła funkcję zastępczyni komendantki, to zadanie jest dla niej źródłem największej satysfakcji. Od września 2014 Daria będzie także pełniła funkcję namiestniczki harcerskiej i starszoh...
Gratulujemy Tomkowi!
15.04.2014 Monika Kurek
13 kwietnia 2014 Komisja Stopni Instruktorskich otworzyła próbę na stopień przewodnika druhowi HO Tomaszowi Rojkowi, nowemu drużynowemu 33 Cieszyńskiej Drużyny Harcerskiej "Czarne Stopy". 

Życzymy powodzenia w realizacji próby, a także sukcesów w pracy z drużyną.Spotkanie Komisji
27.03.2014 Monika Kurek
Najbliższe spotkanie Komisji Stopni Instruktorskich odbędzie się 13 kwietnia, po Warsztatach dla opiekunów. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o mailową informację. 

[Wszystkie]