22.10.2013 Aleksandra Krzysiek

Harcerskie Wakacje już za chwilę!
24.06.2013 Katarzyna Czapla
Zbliżają się wakacje - czas podsumowania całorocznej harcerskiej pracy. Obóz hufca, który organizowany jest przez kadrę Hufca Ziemi Cieszyńskiej w terminie 3-18 sierpnia 2013 w Pogorzelicy, powinien być dla każdej drużyny marzeniem, które koniecznie trzeba spełnić! Drużyna, która pojedzie na obóz zmienia się, dojrzewa, każdy jej członek jest bliżej osiągnięcia ideałów. Nie ma wątpliwości, iż to właśnie tam zdobywamy przyjaciół na całe życie, przy okazji zdobywając mnóstwo sprawności i zaliczając stopnie! Na obozie czas płynie lekko, przyjemnie i przede wszystkim owocnie.

Harcerski obóz otwarty jest dla wszystkich. Wysłanie swojego dziecka na takie wakacje jest najlepszym wyborem, gdyż dostanie na nim wszystko co najlepsze. Uczestnik obozu poznaje harcerskie wartości przez działanie. Codzienny program jest dla młodych ludzi atrakcyjny i pełen niespodzianek. To nie tylko siedzenie na plaży, to ciągłe zabawy i poszukiwanie nowych wrażeń.

[Wszystkie]

| 7 Drużyna Harcerska "Bracia Kamyka" | Hufiec Ziemi Cieszyńskiej ZHP © 2017 | Webmaster: admin@cieszyn.zhp.pl |