Beskidzka Koliba

Baza obozowa Hufca Ziemi Cieszyńskiej
Beskidzka Koliba

opis

Nie wiesz gdzie zorganizować obóz harcerski, kolonię zuchową, biwak wakacyjny swojej drużyny?

Mamy wolne miejsca na bazie!

opis

Drogomyśl to wieś sołecka położona niedaleko Strumienia oraz Skoczowa w powiecie cieszyńskim.

Baza obozowa znajduje się w niezwykłym miejscu, otoczonym lasem i łąkami.

Atrakcje

opis

Beskidzka Koliba znajduje się nad rzeką Wisłą. Drogomyśl usytuowany jest w atrakcyjnej części powiatu dzięki czemu możliwe jest częste odbywanie wycieczek górskich w okolicach Ustronia i Wisły a także zwiedzanie miast takich jak Cieszyn, Bielsko - Biała, Pszczyna. Nieopodal znajduje się stadnina koni w Ochabach.

Standard

opis

Beskidzka Koliba to dziesięć kempingowych domków drewnianych 8-osobowych oraz murowany budynek główny, w którym znajdują się trzy pokoje 6-osobowe, świetlica, toalety oraz dobrze wyposażona kuchnia! Ponadto na bazie znajduje się jadalnia, w razie niepogody pełniąca funkcję świetlicy. Na bazie jest możliwość rozbicia namiotów!

Jeśli jesteś zainteresowany spędzeniem wakacji na naszej bazie skontaktuj się z nami! Zadzwoń do Komendy HZC - (33)8524375 lub napisz maila na adres hufiec@cieszyn.zhp.pl!

Zapraszamy!!!